polecane dla ciebie

 • Mgiełka do ciała Cosmofarma Anti-Pollution Body Mist
  Cosmofarma Anti-Pollution Body Mist Cosmofarma Anti-Pollution Body Mist
  Cena regularna
  45,00 zl
  Cena sprzedaży
  45,00 zl
  Cena regularna
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Krem do twarzy Cosmofarma Anti-Pollution
  Cosmofarma Anti-Pollution Face Cream Cosmofarma Anti-Pollution Face Cream
  Cena regularna
  60,00 zl
  Cena sprzedaży
  60,00 zl
  Cena regularna
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Mgiełka do twarzy Cosmofarma Anti-Pollution
  Cosmofarma Anti-Pollution Face Mist Cosmofarma Anti-Pollution Face Mist
  Cena regularna
  40,00 zl
  Cena sprzedaży
  40,00 zl
  Cena regularna
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Woda micelarna Cosmofarma Anti-pollution
  Cosmofarma Anti-Pollution Micellar Water Cosmofarma Anti-Pollution Micellar Water
  Cena regularna
  40,00 zl
  Cena sprzedaży
  40,00 zl
  Cena regularna
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane

Włoskie kosmetyki

Nasze 40-letnie doświadczenie na rynku kosmetycznym pozwoliło opracować skuteczne rozwiązania na najczęstsze problemy skórne, z jakimi borykają się klientki. Cosmofarma S.R.L. oferuje światowej klasy produkty pielęgnacyjne do twarz i ciała, które stanowią nieocenione wsparcie w walce z uciążliwymi przebarwieniami, utratą jędrności, trądzikiem czy matową i starzejącą się cerą.

Co wyróżnia nasze preparaty? Niezawodne i wciąż udoskonalane formuły powstałe na bazie starannie wyselekcjonowanych składników bogatych w wartości odżywcze. Nie zapominamy również o środowisku naturalnym. Surowce i materiały zużywane do opakowań ściśle kontrolujemy pod względem przydatności do utylizacji i recyklingu. Nie testujemy na zwierzętach, lecz spełniamy restrykcyjne normy jakości zgodne z UNI EN ISO 9001:2008.

Nasze włoskie kosmetyki kierujemy do świadomych kobiet, którym zależy na profesjonalnej pielęgnacji skóry. Linie BioVera, Absolute czy Anti-Pollution w pełni odpowiadają na potrzeby współczesnych kobiet – zarówno zwolenniczek aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i miłośniczek niespiesznego życia w zgodzie z naturą. Każda z Was znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy!

Zadbaj o swoją skórę już teraz

SPRAWDŹ TO

Naturalna ochrona Twojej skóry

SPRAWDŹ TO

Nie ukrywaj swojego piękna

ZOBACZ

Kosmetyki nietestowane na zwierzętach

Zamawiając nasze produkty masz pewność, że są to preparaty o naturalnym składzie, przyjazne zwierzętom. Nie uczestniczymy w praktykach wykorzystywania zwierząt ani nie kupujemy składników od dostawców, którzy to robią.

Szanujemy środowisko

Nasze produkty są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny. Nie eksploatujemy świata, w którym żyjemy. Zrównoważony rozwój i szacunek dla naszego domu są najważniejsze dla dystrybutorów Cosmo.

Ponowne użycie i recykling

Każdego dnia jesteśmy zaangażowani w ochronę naszej planety i jej cennych zasobów. Wdrożyliśmy zrównoważone inicjatywy na rzecz redukcji odpadów. Od zaprzestania korzystania z plastikowych i wielokrotnego użytku opakowań po opakowania nadające się do recyklingu.