NASZA MISJA

Cosmo Distributors

Cosmo Distributors powstało jako alternatywa dla obecnych praktyk sprzedażowych w branży kosmetycznej. Skupiamy się na sprowadzaniu do Ciebie prestiżowych, luksusowych kosmetyków z Włoch w niższych cenach, nie rezygnując z Naszych wartości.

Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do produktów wysokiej jakości, bez względu na status społeczny czy ekonomiczny. Cenimy i wspieramy również małe firmy, dlatego oferujemy produkty stworzone przez Cosmofarma S.R.L., małą rodzinną firmę we Włoszech z ponad 40-letnim doświadczeniem. Oferujemy szeroką gamę produktów, wkrótce będzie ich jeszcze więcej. Każdego dnia staramy się dostarczać naszym klientom światowej klasy produkty w niskich cenach.

Dodatkowo zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia i dalszej ochrony środowiska oraz zachowania celów zrównoważonego rozwoju. Wspierając Cosmo Distributors, podejmujesz inicjatywę, aby zakwestionować obecne normy konsumenckie, które są destrukcyjne dla ekosystemu, wyzyskują kraje rozwijające się i są szkodliwe dla niewinnych zwierząt, jednocześnie skupiając się na swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Naszą misją jest zapewnienie każdemu dobrego doświadczenia. Od otwarcia naszej strony internetowej, po zamówienie i otrzymanie jednego z naszych produktów. Stale rozwijamy się i ulepszamy, aby zapewnić Twojej skórze jak najlepszą pielęgnację, a Tobie dostarczyć komfort i ukojenie. Dążymy do tego, aby jak najbardziej ułatwić Ci korzystanie z naszej strony internetowej i samych zakupów, aż po dostawę.

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować i podzielić się swoimi przemyśleniami i sugestiami. Jesteśmy otwarci na opinie, ponieważ w ostatecznym rozrachunku naszą misją jesteś Ty.